• info@arenkozmetik.com

  1200 M2 LİK kapalı alanda deneyimli kadrosuyla üretim yapan Aren Kozmetik, 2011 yılında tamamen yerli sermaye ile kurulmuş bir firmadır. 500'e yakın ürün çeşitliliği bulunan firmamız otel grupları, kozmetik ürünleri, aynı zamanda fog etkili optik solüsyonu, ekran temizleme solüsyonları (LCD, monitör, telefon ekranları, TV) microfiber keseleri ve microfiber temizleme bezleri ile optik mağazaların ve kurumsal firmaların öncelikli tercihi olmaktan gurur duymuştur.

  Fabrikamız ISO ve GMPI standartlarında üretim yapmaktadır. Ürünlerimizin kimya teknikerleri ve kimya mühendisleri tarafından kalite kontrolleri yapılıp microbiyoloji ve stabilite testlerine tabii tutulup tüm güvenlik testleri yapılarak piyasaya sunulmaktadır.

  Ürünleri müşterilerin isteği dahilinde tasarım çalışmalarını yapıp en kaliteli, en hızlı ve en güvenli şekilde üretimlerini yapmaktadır.

  Müşterilerinin memnuniyetini ve güvenini kazanma anlayışı ile gittikçe büyüyen ve gelişen bir firma olmayı hedeflemektedir.

  Afrika ve Avrupa ülkelerine ihracatı bulunan Aren Kozmetik'in amacı beklentilerinizin ötesinde size en iyi kaliteyi ve en iyi hizmeti her yönü ile sunmaktadır.

Pill Digital